A381KD-12P1G36
MFR.Part #
A381KD-12P1G36
JLCPCB Part #
C41430662
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 12 12P 16~28 1x12P 3.81mm 300V 8A Green Male Plug Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS