A254W12-0B6P51-H25A60
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
A254W12-0B6P51-H25A60
JLCPCB Part #
C41426993
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2x3P 3A 5mm 6P 6mm Black Copper alloy Gold Pin Header Right Angle 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS