A200E1L1-2R4P12
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
A200E1L1-2R4P12
JLCPCB Part #
C47326738
Package
Plugin,P=2mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10mm 1x4P 200V 2A 2mm 2mm 4 4P 5.1mm 8mm Copper alloy HY PA66 Red Through Hole Tin UL94V-2 Plugin,P=2mm Wire To Board Connector ROHS