A125F1W1-2W5P41
MFR.Part #
A125F1W1-2W5P41
JLCPCB Part #
C41409558
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x5P 3.3mm 4.6mm 5 5P 8.15mm Brass LCP Right Angle 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS