A125F1L1-2W6P41
MFR.Part #
A125F1L1-2W6P41
JLCPCB Part #
C41409545
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 13.3mm 1A 1x6P 4.6mm 6 6P 9.4mm Brass LCP Through Hole 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS