SMAJ30CA
Extended
Manufacturer
JUXING
MFR.Part #
SMAJ30CA
JLCPCB Part #
C5243881
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 1uA 30V 33.3V 400W@10/1000us 48.4V 8.3A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS