BZT52C7V5-WC
Extended
Manufacturer
JUXING
MFR.Part #
BZT52C7V5-WC
JLCPCB Part #
C5279946
Package
SOD-123
Description
1 Independent 15Ω 1uA 500mW 7.5V 7V~7.9V 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS