BZT52C39
Extended
Manufacturer
JUXING
MFR.Part #
BZT52C39
JLCPCB Part #
C5279948
Package
SOD-123W
Description
1 Independent 100nA@27.3V 130Ω 37V~41V 39V 500mW SOD-123W Zener Diodes ROHS