BZT52C15V
Extended
Manufacturer
JUXING
MFR.Part #
BZT52C15V
JLCPCB Part #
C5182294
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA 13.8V~15.6V 15V 200Ω 30Ω 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS