BZT52C13V
Extended
Manufacturer
JUXING
MFR.Part #
BZT52C13V
JLCPCB Part #
C5365456
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA 12.4V~14.1V 13V 170Ω 30Ω 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS