JL396R-39610O01
MFR.Part #
JL396R-39610O01
JLCPCB Part #
C2913354
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-40℃~+150℃ 1 10 10A 10P 1x10P 3.96mm 300V Board Side/Socket - Open Orange Right-Angle 弯插,P=3.96mm Pluggable System Terminal Block ROHS