JL396-39612O01
MFR.Part #
JL396-39612O01
JLCPCB Part #
C2913400
Package
P=3.96mm
Description
-40℃~+150℃ 0.2~1.5 1 10A 12 12P 14~26 1x12P 3.96mm 300V Orange Plug P=3.96mm Pluggable System Terminal Block ROHS