JL396-39610G01
MFR.Part #
JL396-39610G01
JLCPCB Part #
C2913387
Package
P=3.96mm
Description
-40℃~+150℃ 0.2~1.5 1 10 10A 10P 14~26 1x10P 3.96mm 300V Green Plug P=3.96mm Pluggable System Terminal Block ROHS