JL15EDGK-50803G01
MFR.Part #
JL15EDGK-50803G01
JLCPCB Part #
C2962995
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+150℃ 0.5~1.5 1 16~28 1x3P 3 300V 3P 5.08mm 8A Green Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS