JL128-50805G01
MFR.Part #
JL128-50805G01
JLCPCB Part #
C2961928
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 12~24 1x5P 300V 5 5.08mm 5P Green M2.5 Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS