JL102-38109G01
MFR.Part #
JL102-38109G01
JLCPCB Part #
C2917328
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 16~26 1x9P 3.81mm 300V 9 9P Green M2 Through Hole 插件,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS