URB2405YMD-15WR3
Extended
Manufacturer
JETEKPS
MFR.Part #
URB2405YMD-15WR3
JLCPCB Part #
C5378051
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 150mVp-p 15W 300kHz 3A 4700uF 5V 85% 9V~36V Short Circuit Protection 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS