LZ1C221M0607
Extended
Manufacturer
JARSON
MFR.Part #
LZ1C221M0607
JLCPCB Part #
C22396799
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 220uF 255mA 500mΩ 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS