XT0J471M0607
Extended
Manufacturer
JARSON
MFR.Part #
XT0J471M0607
JLCPCB Part #
C3646843
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 120mA 2000hrs@105℃ 470uF 6.3V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS