BVZ-Z-R000525-1.0
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
BVZ-Z-R000525-1.0
JLCPCB Part #
C5563932
Package
4026
Description
-65℃~+170℃ 0.525mΩ 13W ±1% ±320ppm/℃ 4026 Chip Resistor - Surface Mount ROHS