FM25V01A-G
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
FM25V01A-G
JLCPCB Part #
C1349305
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 128Kbit 150uA 2.5mA 2V~3.6V 40MHz 8uA SPI SOIC-8 FRAM ROHS