IPD30N06S2-23
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPD30N06S2-23
JLCPCB Part #
C536752
Package
TO-252-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100W 104pF 2.1V 23mΩ@10V 25nC@10V 30A 55V 901pF TO-252-3 MOSFETs ROHS