SPA11N80C3XKSA2
MFR.Part #
SPA11N80C3XKSA2
JLCPCB Part #
C3278765
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 1.6nF@100V 11A 3.9V@680uA 34W 450mΩ@7.1A,10V 800V 85nC@10V TO-220-3 MOSFETs ROHS