IPB80N06S2-09
MFR.Part #
IPB80N06S2-09
JLCPCB Part #
C536665
Package
TO-263-3
Description
1 N-channel 190W 4V 55V 80A 9.1mΩ@10V TO-263-3 MOSFETs ROHS