IPB096N03LG
MFR.Part #
IPB096N03LG
JLCPCB Part #
C3283262
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.6nF 15nC@10V 2.2V 24pF 30V 35A 42W 660pF 9.6mΩ@10V TO-263-3 MOSFETs ROHS