IKW75N60T
MFR.Part #
IKW75N60T
JLCPCB Part #
C44294
Description
-40℃~+175℃ 121ns 2.5mJ 225A 2V@75A,15V 2mJ 330ns 33ns 4.1V@1.2mA 428W 470nC@15V 600V 75A TO-247-3 IGBT Transistors / Modules ROHS