IKW40N120T2
MFR.Part #
IKW40N120T2
JLCPCB Part #
C111028
Description
-40℃~+175℃ 1.2kV 125pF 160A 192nC@15V 2.05mJ 2.2V@40A,15V 2.36nF 230pF 285ns 3.2mJ 314ns 33ns 480W 5.2V@1.5mA 75A TO-247-3 IGBT Transistors / Modules ROHS