IXTP10P50P
MFR.Part #
IXTP10P50P
JLCPCB Part #
C5359029
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 10A 1Ω@10V 2V 300W 42pF 500V 50nC@10V TO-220-3 MOSFETs ROHS