20709-050E-01
Extended
Manufacturer
I-PEX
MFR.Part #
20709-050E-01
JLCPCB Part #
C3644367
Package
SMD,P=0.35mm
Description
-40℃~+85℃ 0.35mm 2 300mA 50P 50V Gold Surface Mount,Vertical SMD,P=0.35mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS