GMC25125YB-42R800
MFR.Part #
GMC25125YB-42R800
JLCPCB Part #
C252925
Package
插件,D25xL12.5mm
Description
-20℃~+70℃ 10.2mm 100mA 12.5mm 25mm 3V~7V 5V 800Hz 85dB Electromagnetic Passive (Externally Driven) Through-hole 插件,D25xL12.5mm Buzzers ROHS