GMC1614YB-115R2048
Extended
Manufacturer
INGHAi
MFR.Part #
GMC1614YB-115R2048
JLCPCB Part #
C530367
Package
Plugin,D=16mm
Description
-20℃~+70℃ 14mm 16mm 2.048kHz 2V~15V 6.5mm 80mA 85dB Electromagnetic Passive (Externally Driven) Through-hole 插件,D=16mm Buzzers ROHS