GMA3730H11-B38
Extended
Manufacturer
INGHAi
MFR.Part #
GMA3730H11-B38
JLCPCB Part #
C233266
Package
SMD-6P,3.8x3mm
Description
-38dB -40℃~+85℃ 1.1mm 1.6V~3.6V 160uA 200Ω 3.76mm 3mm 62dB Analog output Omnidirectional SMD-6P,3.8x3mm MEMS Microphones ROHS