IPCP127M09PB08V
MFR.Part #
IPCP127M09PB08V
JLCPCB Part #
C22390511
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1A 1mm 1x9P 9P Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=1.27mm Pin Headers ROHS