HC49US-FF3F18-11.0592MHZ
Extended
Manufacturer
ILSI
MFR.Part #
HC49US-FF3F18-11.0592MHZ
JLCPCB Part #
C6955593
Package
HC-49US
Description
-20℃~+70℃ 11.0592MHz 18pF 60Ω ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS