RY2KS-UDC24V
Extended
Manufacturer
IDEC
MFR.Part #
RY2KS-UDC24V
JLCPCB Part #
C1563263
Package
Plugin,21x27.5mm
Description
-5℃~+40℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 25ms 30V@DC、240V@AC 3A Dual Coil Silver + Gold Plated 插件,21x27.5mm Magnetic Latching Relays ROHS