RR3PA-ULAC120V
MFR.Part #
RR3PA-ULAC120V
JLCPCB Part #
C6201414
Package
SOCKETABLE
Description
-25℃~+40℃ 10A 120V 25ms 25ms 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 30V@DC、240V@AC Silver SOCKETABLE Power Relays ROHS