RR2KP-UDC24V
MFR.Part #
RR2KP-UDC24V
JLCPCB Part #
C5890892
Package
SOCKETABLE
Description
-5℃~+40℃ 10A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 25ms 30V@DC、240V@AC Dual Coil Silver SOCKETABLE Magnetic Latching Relays ROHS