RR2KP-UAC240V
MFR.Part #
RR2KP-UAC240V
JLCPCB Part #
C1564516
Package
Plugin,36x36mm
Description
-5℃~+40℃ 10A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 240V 25ms 30V@DC、240V@AC Dual Coil Silver 插件,36x36mm Magnetic Latching Relays ROHS