RH3B-ULAC120V
MFR.Part #
RH3B-ULAC120V
JLCPCB Part #
C1564014
Package
Plugin,27.5x31mm
Description
-25℃~+70℃ 10A 120V 25ms 25ms 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 30V@DC、120V@AC AgCdO 插件,27.5x31mm Power Relays ROHS