HY271383M49SGB2T02
Extended
Manufacturer
Huiyuan crystal
MFR.Part #
HY271383M49SGB2T02
JLCPCB Part #
C7275056
Package
HC-49S
Description
15pF 27.1383MHz 30Ω ±20ppm HC-49S Crystals ROHS