HY13560M49SEB1T02
Extended
Manufacturer
Huiyuan crystal
MFR.Part #
HY13560M49SEB1T02
JLCPCB Part #
C7275041
Package
HC-49S
Description
10pF 13.56MHz 30Ω Through Hole Crystal Oscillator ±30ppm HC-49S Crystals ROHS