UD2D4R7M0810
MFR.Part #
UD2D4R7M0810
JLCPCB Part #
C88701
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-45℃~+105℃ 10.2mm 200V 4.7uF 6000hrs@105℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS