SS337M016E0900
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
SS337M016E0900
JLCPCB Part #
C99830
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 16mΩ@100kHz 2.5mm 2000hrs@105℃ 330uF 4.1A@100kHz 6.3mm 9mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS