RYRVE50V100UF10*10
MFR.Part #
RYRVE50V100UF10*10
JLCPCB Part #
C48970843
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 385mA@100kHz 50V ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS