RYHG35V220UF8*11
MFR.Part #
RYHG35V220UF8*11
JLCPCB Part #
C48970422
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
11.5mm 2.8A@100kHz 2000hrs@105℃ 220uF 35V 35mΩ@100kHz 8mm Polymer Plugin,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS