HS1A477M0611PC
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
HS1A477M0611PC
JLCPCB Part #
C5438540
Package
Plugin,D6.3xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 11mm 2.5mm 2000hrs 470uF 6mm ±20% Plugin,D6.3xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS