CK1E101M0607
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
CK1E101M0607
JLCPCB Part #
C2963054
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 25V 6.3mm 7.7mm 93mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS