RYHG35V100UF6*7
MFR.Part #
RYHG35V100UF6*7
JLCPCB Part #
C48970428
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
100uF 2.15A@100kHz 2000hrs@105℃ 35V 45mΩ@100kHz 6.3mm 7mm Polymer Plugin,D6.3xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS