31FD3.15A250V
Extended
Manufacturer
Hongda
MFR.Part #
31FD3.15A250V
JLCPCB Part #
C529633
Package
Plugin,3.6x10mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 250V 3.15A 3.6mm 35A 6.62 Glass Tube Fuse 插件,3.6x10mm Disposable fuses ROHS