31FC3.15A250V
Extended
Manufacturer
Hongda
MFR.Part #
31FC3.15A250V
JLCPCB Part #
C529677
Package
Plugin,D4xL11mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 250V 3.15A 3.6mm 35A 6.62 Ceramic Tube Fuse 插件,D4xL11mm Disposable fuses ROHS